فسفاته کشش

فسفاته کشش دسته ایی از فسفاته ها است که در عملیات کشش  آهن و فولاد استفاده می شود. وفتی قطعه ایی قرار است کشیده شود در هنگام کشش فشاز زیادی بر روی  قطعات در حال کشش وارد می کند که به طریقی نیاز است این فشار تعدیل است . فسفاته ها در کنار صابون های کشش کمک زیادی به این فرآیند می کنند .

طرز استفاده :

این مواد بایستی در آب حل شده و قطعاتی  که قرار است فسفاته شود داخل آن قرار گیرد . دمای عملیاتی از دمای محیط تا حدود ۸۰ درجه متغیر است . زمان عملیات بین ۱۰ دقیقه تا ۱ساعت متغییر است . این مواد می توانند به صورت دو جزئی و یا تک جزئی به بازار عرضه شوند .

فسفاته کشش

فسفاته کشش در تجهیزات
نظامی

موارداستفاده :

این مواد در صنایع خودرو ‚ نظامی و تجهیزات پزشکی و .. کاربرد دارند. باتوجه به حجم قطعات تولیدی ‚ این مواد می توانند در شکل  اسپری و یا غوطه وری استفاده شوند .

برای آشنائی با سایر روشهای کاربرد به سایت های  در مورد آبکاری و مرجع در این مورد مراجعه نمایید .

نکات ایمنی :

این ماده به علت ترکیبات اسیدی استفاده شده به شدت سمی و خطرناک است  . بایستی توجه داشت کارگران مربوطه قبل از هر گونه عملیات و حمل و نقل از تجهیزات ایمنی مناسب از قبیل ماسک و عینک و لباس مناسب و دستکش استفاده نمایند. ودر صورت آلودگی موضع آلوده را با آب فراوان شستشو دهند .و در صورت پیشرفت آسیب دیدگی به پزشک متخصص مراجعه نمایند. قرمزی پوست و آسیب دیدگی چشم ‚ می تواند منجر به صدمه جدی به انسان در دراز مدت شود.

بسته بندی و فروش :

این ماده به صورت مایع و در بسته بندی های گالن ۲۰ لیتری و ۶۰ لیتری و ۲۰۰ و ۱۰۰۰لیتری به بازار عرضه می شود. در صورت نیاز به خرید و مشاوره با کارشناسان بخش فروش برناشیمی کیمیا تماس حاصل فرمائید.