چربی گیرآلومینیوم

چربی گیرآلومینیوم به صورت پودر و یا مایع قلیا ئی به بازار عرضه می شود .درصد مصرف بسته به شکل استفاده از ۲تا ۱۵ درصد متغیر است .چون ماهیت آلومنیوم فلز سختی است برای تمیز کردن سطح آن ممکن عملیات آماده سازی خاصی نیاز باشد .فلز آلومینیوم در هنگام تولید عملیات اکستروژن و هرگونه فرآوری ممکن است چربی و آلودگی به خود گرفته باشد .     

برای تمیز کردن باید این اکسیدهای مزاحم از سطح آلومینیوم حذف شوند .باید توجه داشت همیشه این اکسیدها مضر نیستند چرا که در حالت کلی باعث تشکیل یک لایه محافظ بر سطح آلومینیوم شده و از خوردگی بیشتر محافظت می کنند . به هر ترتیب بعد از حذف این اکسیدها سطح آلومینیوم کاملا مستعد خوردگی می شود و نیاز است عملیات رنگ کاری ‚کرو ماته کاری و آندایزینگ ویا هر گونه پوشش تبدیلی سریعا بر روی آن انجام گیرد.بعضی مواقع فرمولاسیون چربی گیر با مواد اچ کننده سطح بسته به نیاز مشتری همراه می شود.

روشهای استفاده چربی گیرآلومینیوم :

این ترکیب به چند روش از جمله غوطه وری‚ اسپری‚ دستمال کشی ویا حتی الکتریکی قابل استفاده است . ساده ترین روش دستمال کشی است و سخت ترین اما موثرترین روش ,روش الکتریکی است.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به منابع معتبر در این زمینه استفاده نمائید .

نکات ایمنی:

چربی گیرآلومینیوم با توجه به ماهیت شیمیائی آن قلیا ئیت نسبتا متوسطی دارد به همین دلیل پرسنل مربوطه قبل از هرگونه عملیات از دستکش عینک ماسک و یا لباس مخصوص بایستی استفاده نمایند.

بسته بندی و فروش:

چربی گیرآلومینیوم در حالت پودر به صورت کیسه های دو لایه ۲۵ کیلویی و در حالت مایع به صورت گالن های ۲۰ لیتری به بازار عرضه می شود.در صورت سفارش بسته بندی خاص ,این محصول به صورت یک تنی عرضه می شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نیاز به خرید با کارشناسان فروش شرکت برنا شیمی کیمیا تماس حال نمائید .