کلینر BA:

کلینر BAنوعی شوینده مایع می باشد که جهت تمیز کردن هرگونه آلودگی و روغن در صنایع مربوط به رو غن های خانگی فرموله شده است .با توجه به اینکه در صنعت روغن خوراکی برای خوش رنگ کردن و خوش طعم کردن روغن ها به آنها نوعی رنگ اضافه می کنند این رنگ در صورت آلودگی دست و لباس پرسنل تقریبا با هیچ شوینده ایی قابل تمیز کردن نیست .اما  کلینر BA براحتی این سطوح  را تمیز می کند.

خواص کلینر BA:

این شوینده مایع بوده و فرمولاسیون آن طوری خنثی  شده که pH آن ۷ بوده است.بنابراین هیچ ضررو زیانی برای پوست دست ندارد.ثانیا با محیط زیست کاملا سازگار می باشد. پساب این ماده هیچ مشکلی برای محیط زیست ندارد.

برای اطلاع از مواد و محصولات سازگار با محیط زیست  می توانید به سایت های معتبر دراین زمینه مراجعه کنید

موارد استفاده :

کلینرBA تقریبا عمومی بوده و هرجا قابل استفاده است. ولی بیشتر در کارخانه فرآوری دانه های روغنی خوراکی (روغن کشی )و تولید روغن های مایع و جامد استفاده می شود.در دستگاههای پرکن بطری های روغن از جنس پلاستیکیPET برای تمیز کردن هر گونه لکه برجای مانده در نوار نقاله استفاده می سود. کف زمین موقع عبور لیفتراک به شدت سیاه و آلوده می سود که با این شوینده براحتی قابل تمیز شدن است .

نکات ایمنی برای کلینرBA:

هر ترکیب شیمیایی شوینده برای اثر بخشی بهتر از تعدادی سورفکتانت و نرم کننده و سختی گیر  و.. ساخته شده است .در فرمولاسیون این شوینده سعی کردیم کاملا از مواد غیر سمی استفاده کنیم  . ولی به هرحال پرسنلی که از این شوینده استفاده می کنند و تماس مداوم با آن دارند بهتر است از لباس و دستکش ایمنی استفاده کنند .در چنین مواردی مخصوصا استفاده از ماسک و عینک توصیه می شود.

بسته بندی و فروش :

کلینر BA بسته به نیاز مشتری در گالن های ۲۰ لیتری و مخازن ۱تنی قابل عرضه به مشتری است . در صورت نیاز به مشاوره و خرید با کارشناسان فروش برنا شیمی کیمیا تماس حاصل نمائید.